| anonim_4396 a întrebat:

Am la dispozitie 50.000E si vreau sa imi deschid un bar/teresa. Imi poate recomanda cineva un loc de amplasament bun, stradal, de preferat cu statie de RATB in apropiere? As dori sa cumpar locul deci sa fie la un pret rezonabil, in jur de 20.000E si sa aiba in jur de 40 de m2. Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Bucuresti? Loc bun, cu vad, statie RATB, 40 mp, cu doar 20 de batrine? Cred ca glumesti. Oricum, succes.

| CVM a răspuns:

Eu zic ca mai rentabil este sa inchiriezi un loc, iar banii ramasi in plus sa-i bagi intr-o campanie de marketing. Astfel ai sansa sa-ti cresti vanzarile, sa obti un profit mai bun. Daca doresti mai multe detalii acceseaza site-ul meu http://pafaceri.ro/. Tot aici gasesti si cateva articole foarte interesante despre ce trebuie sa stii atunci cand vrei sa-ti deschizi un restaurant/bar/terasa. Mult succes.