| cori_6572 a întrebat:

Imi puteti recomanda o clinica din Bucuresti unde sa fac o radiografie dentara la un pret rezonabil? De preferat sa fie intr-un loc apropiat de o statie de metrou.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu daca e un pret rezonabil, de fapt suspectez ca e scump. Dar te asigur ca fac radiografii extrem de bune. Este vorba de o clinica situata la parterul unui bloc pe Calea Calarasilor, intre Sfanta Vineri si Sfantul Mina. Este cat tot parterul, nu o poti rata. Si e la 5 minute de statia de metrou Unirii.