| Mylifeispink a întrebat:

Am la scoala de facut un plan de afaceri. ce afacere este profitabila pe timp de criza? ceva mai neobisnuit thinking Dau funda

Răspuns Câştigător
| Pisiiiii a răspuns:

Hei Pincky193!
Afacerile cu masini, cabinetele de marketing, Administratii de firme.Atat stiu!
Pa, Pa! Dixxie

5 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Ferma de vipere, crescatorie de melci, etc

| staysmart a răspuns:

Amanet. O sa fie un plan de afacere original, sigur nimeni nu s-a mai gandit. Si colegii si profu' o sa fie atenti

| Mylifeispink explică (pentru staysmart):

Am avut o data la o lucrare si a facut o fata laughing

| MariusCs a răspuns:

Hmmm acum pe timp de criza se cauta foarte mult, sunt solicitate cabinetele de marketing, administratie de firme. Cea ce fac este sa aduca un plus celor lalte compani pentru a le mejora.

| floricica_7239 a răspuns:

Inchirieri de orice fel. Daca omenii nu au bani sa cumpere inchiriaza si tu scoti profit