| kittybell2008 a întrebat:

Cine este disponibil sa investeasca ca asociat intr-un proiect de min 30 000 Euro?
Am experienta in domeniu in care vreau sa demarez afacerea si stiu ca aceasta e una profitabila in timp de criza.

Am o idee foarte avantajoasa de afaceri pentru ambele parti in zona Ardealului intre judetul Sibiu si Brasov.

Este vorba despre o afacere prin oferirea de servicii, ceva foarte necesar in acea zona, industra auto, concurenta minima.

Astfel investitie initiala si profit in crestere.Sunt documentat in toate amanuntele demarari afaceri. Am un plan de afaceri foarte bun si-mi pot sustine prin argumente viabile avantajele acestei afaceri camparativ cu altele.

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Detalii! S-ar putea sa ma intereseze!

1 răspuns:
| will_4908 a răspuns:

Kittybell2008, crezi ca inspiri incredere postand intr-un site unde majoritatea sunt copii? Economic vorbind, prezinti risc urias de o eventuala ilegalitate financiara.