| CrissRonnye7 a întrebat:

Am nevoie de 20000 de lei.Cum pot sa ii fac in cel mai scurt timp pentru ca este ceva urgent?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum, banca nu te ajută daca nu esti angajat, si pe cartea de muncă trebuie sa ai salariu mare altfel banca nu i ti acordă imprumut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imprumut in banca

| GabiDumitrescu a răspuns:

Operatie estetica, spaga la admitere pe la Academie, sau ambele? Ce asa mare urgenta ai, ca poate e ceva la care poti incepe o campanie online de donatii. Nu glumesc, vorbesc serios.

| AdrianVoicu a răspuns:

Du-te pe Dn 1

| Voro a răspuns:

Te imprumuti.

| AlexandRu_LlexuTzu_1977 a răspuns:

Salut! Depinde daca esti major poti face un imprumut bancar. La PROVIDENT. BRD.

| DaniellaQnn a răspuns:

Videochat