| anonim_4396 a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR: DE UNDE POT CUMPARA PAYPAL FARA SA-MI ADAUG UN CARD DE CREDIT(nu am unul)?

Adica vreau sa va intreb daca este vreo posibilitate de a-ti umple contul prin servicii precum paypoint CARE NU NECESITA DOCUMENTE?

Doresc sa cumpar plugnuri pentru. un sv de minecraft si se poate plati numai prin paypal.

Va multumesc mult

3 răspunsuri:
| DespreHostel a răspuns:

Din pacate nu ai cum sa faci asa ceva, pentru ca e vorba de un serviciu bancar si fara o asigurare nu se poate face nici o tranzactie.

Răspuns utilizator avertizat