| CaataaLin a întrebat:

AM NEVOIE DE O IDEE DE NUME PENTRU FIRMA! Am o intrebare mai banala dar pentru inceput o descriere, vreau sa infiintez o firma cu domeniul de activitate prestari servicii transport, avand un buldoexcavator si o autobasculanta 8x4, as dori sa infiintez un srl, ma puteti ajuta cu propuneri de nume? Orice si cuvinte cu nonsens, orice doar sa sune bine!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B.S.C.L ar fi o idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAESCA nu știu, vrei un nume format din acronime sau de genu Acvila, Bradu etc