| sebiku a întrebat:

Doresc sa infiintez pe facebook pentru inceput,o comunitate pentru salvarea animalelor de la maltratare,dar nu am nici o idee pentru nume, ma puteti ajuta cu un nume potrivit?

10 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Prietenii Nostrii-Animalele
Micutele dragute

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Pentru ca iubim animalutele si nu le vrem...continui tu happy

| Ahead a răspuns:

Salvati animalele! happy

| NuSeZiceANONIM a răspuns:

Buna, am eu o pagina numita Suflet pentru suflet si mai vreau pe cineva care sa ma ajute, te oferi?winking

| sebiku explică (pentru NuSeZiceANONIM):

Pagina mea: https://www.facebook.com/ProtejamAnimalele

Contacteaza-ma si poate facem un "parteneriat"

| sebiku explică:

As vrea un nume de organizatie...sever,sa puna la respect...sa sperie, nu sa fie dragut

| sebiku explică:

Am infiintat pagina.
Ajuta si tu animalele, te astept!

https://www.facebook.com/ProtejamAnimalele

| ioanagirl a răspuns:

,,Lovesti un animal, esti vazut precum /ca un animal!,,

| iulian18 a răspuns:

De ce sa le omoram cand putem sa le ducem rasa mai departe.mai surteaza daca vrei

| CrinaCriny a răspuns:

Poti pune numele:"Animale suntem toti"
sau "Animalul imi e prieten". Sper ca te-am ajutat.Succes