| Raluca2425 a întrebat:

Am nevoie de o parere. Vreau sa-mi cumpar un apartament si sunt intr-o dilema....am gasit un apartament cu o camera et.4 care trebuie sa il amenajez de la zero (e convenabil la pret si aproape de locul de munca, zona foarte linistita) si am mai gasit o mansarda et.5 care este la gata (mai trebuie sa ii fac mici imbunatatiri,la fel este convenabila ca pret, dar este departe de locul de munca).Eu as alege mansarda dar ma gandesc ca totusi este MANSARDA.Voi ce ati alege?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de raportul calitate/pret. In orice caz, daca ar fi cam la fel, eu as alege garsoniera, dar nu eu cumpar, asa ca alege ce-ti convine mai mult tie.

| neutrino a răspuns:

Prima varianta.

| Adib123 a răspuns:

Intotdeauna etajul este mai ok decat manasard. E si de confort. Dar la o eventuala revanzare mansarda se vinde mult mai greu. Plus ca multe mansarde apar in acte pod, uscatorii sau alte magarii.