| vladinnna a întrebat:

Am nevoie de un imprumut rapid de 700 de Euro. La ce banca e cel mai rentabil sa merg? Sau ce serviciu imi recomandati? (prefer achitarea in transe putine si mai mari, cca 100 eur / luna)

Multumesc mult pentru sfaturi

6 răspunsuri:
| andreea3216 a răspuns:

Cel mai simplu este sa compari oferta tuturor bancilor de pe piata, doar asa poti sa alegi cea mai buna oferta unde trebuie sa platesti cea mai mica dobanda.
Succes.

| mgtow a răspuns:

Suna la providentwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU imprumuta bani, de la banci si camatari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici http://bit.ly/a2Xl2Q

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu zic sa apelezi la BCR.Parintii mei au scos de acolo 8000 de euro pentru ca a trebuit sa ne luam casa.Si platesc pe luna 60 de euro parca. Diferenta este ca ai mei au ipoteca. Daca scoti imprumutul pentru nevoi personale s-ar putea sa platesti si 100 de euro pe luna.Depinde de ofertele banciitongue

| Marry_9465 a răspuns:

Incearca ma degraba cu un card de credit, sunt conditii mai relaxate si s-ar potrivi, mai ales ca nu e o suma mare. Eu am unul de la ING si e ff ok. ei au si linie de credit (overdraft), echivalentul a 3-6 salarii; au dobanzi destul de ok, comparativ cu BancPost, CreditEurope si sa nu mai vorbesc de Provident.