| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. Am incercat in nenumerate randuri sa obtin un imprumut de la o banca de la o chestie din asta nonbancara ca exemplu provident. Nu am reusit. Am 18 ani merg spre 19, sunt singur acasa, am venitul tatalui de pensie 11 mil pe luna, am nevoie urgent de un imprumut de 200 de euro. Am toate actele la indemana. Ma puteti ajuta cumva? Un sfat? Sunt disperat dupa acest imprumut, am nevoie de el urgent!

1 răspuns:
| GoguSteriade a răspuns:

La 200 de euro nici camatarii nu te baga in seama, cauta prieteni care sa te ajute cu suma asta.