| Ionut0909 a întrebat:

Am nevoie de un video pentru construirea unui rig minier pentru monede virtuale care folosește algoritmul Scrypt și poate duce pana la 50 gh/s.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

La cloud mining te-ai gindit? Mai zic odata ce am zis si data trecuta - daca nu ai hidrocentrala in curte, nu merita sa minezi in Romania. Costurile cu energia sunt prea mari. Ca o idee, chiar discutam mai zilele trecute cu un coleg rus, la ei curentul e de vreo 20 de ori mai ieftin ca la noi...

| Ionut0909 explică (pentru GabiDumitrescu):

Poți sa îmi zici mai multe

| Ionut0909 explică (pentru Ionut0909):

I_am_the_reaper01 Caută-mă pe Instagram. Pentru a povesti mai multe.