| Th3Li0N a întrebat:

Am nevoie urgent de bani si nu stiu cum sa fac sa imi vand laptopul cat mai rapid il dau ieftin la configuratia lui laptopul asta amd turion 64x2 2,2ghz 2 nuclee

4gb ddr2 677mhz, hdd 250, video nVIDIA geforce de 256mb si integrata de 1256mb, Camera web 1, 3megapixeli, bluetooth, cititor de carduri dau si cooler extern cadou bateria tine 1h si 15 minute dar dupa iarna cred ca trebuie schimbata sunetul se aude tare incarcator original arata foarte bine nu are zgarieturi! Eu am cerut pe el 750 ron negociabil il dau si la 680 ron.Il am pe okazii,mercador, tocmai si nimic de 6 zile livrez prin posta accept proba ori ce HP pavilion dv6700!

2 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Th3LiOn

Daca nu il poti vinde cu mai mult de cat l-ai luat, NU-L VINDE! Te poti ajuta de el, nu strica un laptop la casa omului haha. Incearca la pariuri sportive sau numere de magie pe strada.

Succes, AfroB.

| formiDabLe a răspuns:

Mai bine iti lasi Laptopu si ai si bani
CUM? : pai in locu tau as baga la pariuri cate 5 lei si poti castiga vreo 50-70 pe zi, daca ai dubi contacteaza-ma la id : rares_adi_ucj FUNDA?