| Th3Li0N a întrebat:

Cat pot sa cer pe laptopul asta amd turion 64x2 2,2ghz 2 nuclee
4gb ddr2 677mhz, hdd 250, video nVIDIA geforce de 256mb si integrata de 1256mb, Camera web 1, 3megapixeli,bluetooth, cititor de carduri dau si cooler extern cadou bateria tine 1h si 15 minute dar dupa iarna cred ca trebuie schimbata sunetul se aude tare incarcator original arata foarte bine nu are zgarieturi! Eu am cerut pe el 750 ron negociabil! Spuneti-mi parerea voastra

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Il dai cu 700 cu putin noroc, daca gasesti un fraier, poti lua si 1000-1100. Nu te lua dupa tantalii care comenteaza pe aici, habar n-au pe ce lume traiesc. Ai omis un lucru foarte important, si anume producatorul/modelul exact. Nu de alta, dar configuratia e egala cu 0 scoasa din context, fiind modele diferite cu aceeasi configuratie dintre care unul e brici, iar altul cu j'de mii de probleme. Uite, ca idee - LENOVO SERIA T; CORE 2 DUO; 2.2 GHZ; 2 GB RAM; 160 GB HDD e 733 RON cu 1 an garantie, si e vorba de un ThinkPad, nu orice flasneta de Asus facut cu picioarele sau Acer.

| YourDeath a răspuns:

Cat are diagonala? Daca are 15'' si ceva, cred ca ar trebui sa ceri putin mai mult. Daca e mai mic, cred ca e un pret bunicel...Desi cred ca ar trebui sa ceri cam 850-900 pe el. Asta e doar parerea mea... Poate altcineva considera ca trebuie mai mult, altii poate mai putin.

| Th3Li0N explică (pentru YourDeath):

Are ecran de 15.9 inch

| YourDeath a răspuns (pentru Th3Li0N):

Atunci 900 de lei e un pret bun. Good luck! happy

| Scheider a răspuns:

Eu zic sa ceri 1000 ron.Fiindca dupa mine merita.Fiindca numai pe Camera web 1, 3megapixeli, bluetooth, cititor de carduri si cooler dai vreo 200lei.Depinde si ce camera webai+Nvidia geforce este destul de scumpa.