| Sarj a întrebat:

Am o colectie de monede vechi si straine de vreo 175 buc...as vrea sa o vand... e interesat cineva?

Răspuns Câştigător
| numerandom17 a răspuns:

Eu sunt interesata...cu cat o vinzi?
am si eu o colectie de monede dar as vrea sa o mai imbogatesc si cu altele noi.Si as mai vrea sa te intreb ceva: monedele sunt mai vechi sau din anul acesta? si ele sunt straine sau romanesti?

| Sarj explică (pentru numerandom17):

Pai am si straine si romanesti.am de prin 1882, 1862, 1905. vreo 170 de bucati in total.tot colectionez de vreo 7 ani.happyPai si eu as vrea sa imi imbogatesc colectia...dar daca pot sa o dau...o dau

| Sarj explică (pentru Sarj):

Sergiu1993s e idul meu...sa mai discutam!:p

4 răspunsuri:
| Bloody7777 a răspuns:

Ma *** in colectia ta laughing iti dau un prezervativ cu motz pe ea

| Sarj explică:

Valoreaza mult in zilele noastre...