| Mecroca a întrebat:

Am o idee de film. Cui as putea trimite scriptul pentru o posibila realizare a filmului? Ar fi frumos sa primesc efectiv denumiri de companii, case de productie daca stiti, daca nu, sunt bune si niste keyworduri care sa ma ajute sa gasesc online ceea ce caut. Multumesc

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am o idee de film. ...case de productie daca stiti"

suntem convinși că MGM, Sony Pic, Paramount, Warner,... abia așteaptă să ecranizeze ce trimiți

| Mecroca explică (pentru sierra1):

Pleaca?

| sierra1 a răspuns (pentru Mecroca):

Multumesc pentru răspuns. cu plăcere

| Anyo1988 a răspuns:

Si eu am scris un scenariu de scurt metraj in 2018 si mai am inca vreo cateva idei si proiecte in asteptare ...insa din cate m-am documnetat scenariile ca sa le vinzi trebuie sa te invarti in cercurile potrivite ca sa spun asa adica sa umblii cu actori si regizori si apoi sa le deschizi subiectul ca ai un scenariu vrei sa il vinzi bla bla insa ca sa nu te descurajez poti face ceea ce am facut si eu si anume sa scrii si sa publici o carte pe amazon este gratuit daca nu este un scenariu mare si este print on demand adica, cartea va fi tiparita doar la cerere cand cineva vrea sa cumpere, in felul asta vei face cu timpul ceva banuti daca se vinde si poate candva, va ajunge la persoana potrivita, voi atasa link unde poti sa iti faci cont si sa publici cartea de asemenea tot la ei iti poti creea si edita coperta cartii ttps://kdp.amazon.com/en_US mult succes

| Mecroca explică (pentru Anyo1988):

Super, multumesc

| Anyo1988 a răspuns (pentru Mecroca):

Cu placere