| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cat ar Costa sa imi deschid un magazin online cu tot cu promovarea etc. am nevoie de mai multe variantele si specific ca nu am de gandeam sa dau 800 de € pe asta☺Multumesc!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand acel web site costa apoi ai nevoie de un server apoi trebuie sa ajungi in topul cautariilor pe google, promovarea o poti face pe olx nu costa mult, dar ai nevoie de cineva cu experienta in web desigen /promovare etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

O promovare serioasa si un seo de calitate pe perioada lunga ajunge si cateva mii de euro

| Dismally a răspuns:

Daca vrei un magazin gen e-mag, peste 100.000 euro happy Depinde ce vrei sa faci, dar pentru un magazin online bun trebuie mai mult de 800 euro.

| ygr3ku a răspuns:

Incearca Maern.net. Am avut cateva proiecte mai complicate pentru 2 pagini ale mele si pot spune ca sunt foarte multumit de rezultat. Iar pretul a fost mai mult decat accesibil. Poti sa le trimiti un mail cu ce te intereseaza sau sa ii suni direct. Nu stiu cat costa la ei un magazin online, dar merita sa incerci. Sunt foarte versatili si lucreaza curat, adica site-ul rezultat nu e ingramadit, iar grafic arata super. Oricum, din experienta proprie, ii recomand cu placere.

Răspuns utilizator avertizat
| mihailmarian a răspuns:

Cu aproximativ 500 de euro faci un site decent, dar doar decent, nimic iesit din comun. Cu diferenta de promovezi maxim 2 luni. Daca ai o nisa de succes merita si vei scoate bani in perioada asta, daca nu va trebui sa-l sustii mai mult timp financiar.