| londonezu20 a întrebat:

Ma gandeam sa imi deschid un magazin de haine online.

ma interesiaza daca stie cineva in ce masura e profitabil...

multumesc

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai o locatie buna incearca cu haine pentru persoane grase.

Răspuns utilizator avertizat
| Letaata a răspuns:

Asta depinde in ce masura stii tu sa iti faci reclama, de calitetea produselor, si mai multi factori. Dar in general oamenii sunt destul de sceptici si nu prea comanda online.

| Cosmyn_Ionitza_1996 a răspuns:

Depinde de masura si calitatea produselor. Daca ai produse de calitate, este foarte profitabila afacerea

| Sebyterko26 a răspuns:

Nu fa asta vei regreta