| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care sunt in grupul VIP de pariuri, am gasit pe Instagram un grup VIP care se numeste pariuri_sportive_bets am luat contactul cu el si mi-a spus că trebuie să plătesc 25 lei pe saptamana abonamentul prin paypal sau paysafe, ieri am cumparat un paysafe in valoare de 25 lei si aici vine problema, cum trebuie sa plătesc ca sa intru in grupul VIP?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Și ce avantaje primești tu de acolo?

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Isi da mai multe aere cu cei 50 lei castigati (desi a pierdut 2000) si se crede mai superior decat cei care muncesc, e ceva usual, ca toti boschetarii care n-au habar decat pariuri si rahaturi de genul.

| PainTech a răspuns:

Ai un cod pe bonul care ti s-a dat. Daca baietii nu au site ( ceea ce probabil ca nu au ) trimiti codul ca mesaj.

Totusi cel mai bine i-ai intreba pe ei...