| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu contul de paysafe.Mi l-au blocat accesul "din motive de securitate".A mai patit cineva? Am trimis mail la adresa care mi-au dat-o.Cat trebuie sa astept sau ce altceva sa fac? Am citit ceva pe net cum ca pe mail ala nu raspund.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asteapta. N-ai ce face pana ti-l deblocheaza. Sau fa-ti alta dresa de e-mail si fa-ti alt cont.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai deja un cont de plata blocat este imposibil sa-ti faci alt cont la ei, pentru ca trebuie sa-ti dai numele real si contul bancar real, ambele trebuie sa fie pe acelasi nume. Fara cele reale si verificarile lor, nu poti sa faci nimic. Daca ai dat date false sau contul bancar nu poate fi verificat, ei te blocheaza.
Trebuie sa stii ca ei iti iau cativa lei sau euro sau orice moneda este setata, din contul bancar, ca sa probeze daca contul tau bancar este real sau nu, dupa care iti returneaza integral banii in acelasi cont. Abia, dupa verificarea asta, ti se va da liber, sa-l poti folosi.