| DustyMan a întrebat:

Salut, cand vreau sa intru pe contul meu de Mail de Yahoo!, imi spune ca din motive de securitate mi-au blocat contul si imi da intrebarea de securitate sa raspund la ea, iar eu am uitat ce raspuns am dat la intrebare, nu exista alta cale sa intru in cont?

1 răspuns:
| seraina a răspuns:

Nu, nu stiu de ce dar in ultima vreme multe conturi au fost blocate de cei de la Yahoo Mail si al meu a fost blocat din pacate nu ai cum sa il recuperezi