| Rock19812 a întrebat:

Am o problema yahoo messenger...sa tampit rau.atunci cand ma loghez pe id imi merge dar daca ma deconectez si imi scriu parola(de 5 ori ca sa no uit big grin ) imi zice ca parola este incorecta...Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Păi probabil că ţi-ai blocat parola de la messenger.Fă-ţi alt id cât mai repede până nu uiţi majoritatea contactelor.Baftă.

| Johnni3Walk3r a răspuns:

Ar putea fi o chestie si nu de la parola. Daca tu esti 100% sigur ca parola e corecta uite ce-ar putea cauza asta.Pe yahoo tu scrii decat adresa si parola. Fara @yahoo.com.Pai exact asta ar putea fi.Pe emai scrii cu @yahoo.com iar pe yahoo fara.Probabil tu ai omis acest lucru si de aceea nu te lasa sa te loghezi.Plus ca acest lucru il poti face si de pe Yahoo fara sa trebuiasca sa dai una din date.Dai pe acel "plic" si intra pe net pe email-ul tau unde ai toate mesajele noi si nu doar. Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy

| Ary_Mary_1993 a răspuns:

1.Poti sa-ti schimbi parola
2. Poti sa-ti stergi contul si iti faci altul:*