| maricel a întrebat:

Am o suma mare de bani in monede, unde-i pot schimba?

Răspuns Câştigător
| badcommandorfilenamef1 a răspuns:

Eu zic sa mai dai si tu niste anunturi pe net, ca trebuie sa gasesti pe cineva care are de platit vreo amenda si prefera sa o plateasca in monede, cat mai multe monede!winking Ma gandesc ca nu mai poti astepta pana te „invarti" tu de vreo amenda thinking

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ai precizat in ce valuta. Daca sunt in lei(ca de altfel in oricare alta valuta)ar trebui, normal, sa-i schimbe Banca Nationala. Dar...nu intotdeauna face asta.Casele de schimb nu fac nici ele asa ceva.Ramane sa-i dai cuiva care merge in tara a carui bani ai si sa-i schimbe!

| EUSIATIT a răspuns:

Ha ha ai rasp cu fundita e o idee ff bine sau daca nu vrei asa. la banca

Răspuns utilizator avertizat
| Rukhsandra a răspuns:

Si eu la fel rolling on the floor

| Flavius90 a răspuns:

Si eu am la fel am strans cca. 400 de lei... 2kg...laughing (aproximativ)

si as vrea sa ii schimb toti intr-un loc...

eu i-am strans ca caredeam ca odata o sa am o amenda sau ceva de platit si sa imi bat joc de ei pentru ca eu nu-s prea normal la cap "rolling on the floor

| 334499 a răspuns:

La bancabatting eyelashes

| Veve :X a răspuns:

@ lau are dreptate happy du-te la un magazin sau poti sa mergi la o banca happy si acolo se pot schimba monedele

Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu la banca.

| coosmin24 a răspuns:

Poi cat de mare? mergi pe la fiecare magazin si shimba cate o suma. daca nu du-te la banca.

| Just kidding a răspuns:

Hmm...si eu fac asa.imi strang marunti si dupa aceea ii schimb la magazin...stiu ca vanzatoarele au nevoie de marunti pentru restbatting eyelashes. Du-te la un magazin din apropiere si intreaba o vanzatoare/vanzator daca iti poate schimba :*!

| dolyan a răspuns:

Cat de mare? ft simplu ar fi la BNR, dar te poti duce si pe la mai multe alimentare, magazine...sunt morti dupa monede, au nuevoie pentru rest

| eduardd a răspuns:

La banca.

| johnny_1840 a răspuns:

La mine! happy jajajjajajaajjaajjajajaajajajajaj