| Scriitoare a întrebat:

Am o tableta Allview Aldro Speed care are dysplayul si ecranul sparte si as vrea sa o vand dar nu stiu cui.Accept pana in 2 milioane avand in vedere ca am luat-o anul trecut cu 450 lei
Aveti vreo idee?
Am nevoie de raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Caută pe Okazii, OLX etc. Sigur dai peste una care merge. Și mai ieftină decât ai vrea tu pe aia spartă.

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Arunc-o.

| mihai69 a răspuns:

Acum cu 200 îți iei tabletă nouă, cu garanție între doi și cinci ani. Dacă iei peste 50 de lei pe ea, e bine.

| Scriitoare explică (pentru mihai69):

Nu era a mea..si vreau sa cumpar una exact la fel, sa o dau inapoi.ce altceva as putea face?

| mihai69 a răspuns (pentru Scriitoare):

Caută pe Okazii, OLX etc. Sigur dai peste una care merge. Și mai ieftină decât ai vrea tu pe aia spartă.

| Dracoola a răspuns:

Ori o vinzi pentru piese, ori o repari sau o duci la reciclat, la Cora iti dau putini bani oricum.

| JeJeleu a răspuns:

Nu mai cumpara nimeni tablete... mai ales sparte si asa scumpe...