| anonim_4396 a întrebat:

Am o toneta de ziare intr-o comuna si as vrea sa mai aduc si altceva in afara de presa. puteti sa imi dati niste sugestii?

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Produse de papetarie (pixuri, caiete, capsatoare etc.), cosmetica (sapunuri, aparate de ras, pasta de dinti), depinde si ce ai trecut in certificatul de inmatriculare al societatii la obiectul de activitate. Succes!

| articolesijucarii a răspuns:

Ti-as sugera ceva articole pentru copii daca doresti ma poti contacta si putem discuta o eventuala colaborare articolesijucarii@yahoo.com