| BoOoMbOnik a întrebat:

afara ploua si aveam in plan sa plec intr-o vizita. vreau sa va intreb ce parere aveti despre tinuta pe care am ales-o si daca vreti sa imi dati alte sugestii. mi-am facut unghiile rosii si as vrea sa imi iau niste blugi albastru inchis, un tricou crem, un plover crem, adidasi nike stil bascheti albi cu rosu o bratarica rosie si accesorii un lantisor cu pietricele albe si nise cercei in forma de lacrima galbeni. voi ce ziceti se potriveste? Va rog dati-mi si alte sugestii daca considerati ca nu e ceva bine puteti sa imi spuneti si as mai vrea sugestii pentru machiaj. multumesc!

1 răspuns:
| dianadiana14 a răspuns:

Hmm...tinuta e destul de buna, dar eu as inlocui cerceii, in legatura cu machiajul ai putea folosi un fond de ten, rimel si de ce nu un ruj rosu sau un luciu...Bafta :* fundita? puppy dog eyes