| ღAndreღ a întrebat:

Am plasat comanda normala la avon...prin ce ajunge si in cate zile? comanda e facuta pe 21 feb. dau funda la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| PauLoveLove a răspuns:

Nu se stie cand, ajunge prin curierul Avon, te vor anunta ei cand ajunge comanda.

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Posta romana, 48 de ore in functie de unde stai in oras sau in judet

| larisuk_8791 a răspuns:

Ajunge in maxim 5 zile si vine prin posta

| CrisAvon a răspuns:

Comanda normala inseamna ca iti vine prin curier, nu prin posta cum ai zis cei de dinaintea mea. Comanda prin posta e expres si vine in 3 zile lucratoare.
Asta normala cum zici ca ai dat tu...depinde din ce zona faci parte si cand ai tu zilele pentru comanda normala.
Intra in contul tau Avon si vezi ca iti scrie acolo la Urmareste Comanda --> Detalii comanda, ar trebui sa-ti arate acolo cand vine.