| TheMassterOfWorld a întrebat:

pentru reprezentantele avon! daca am plasat comanda duminica trecuta, in cate zile vine? e comanda normala! mersi

3 răspunsuri:
| yoachimy a răspuns:

Uita-te pe www.avoncosmetics.ro... comanda normala de obicei se plaseaza duminica, si vine marti... deci cam 2 zile dureaza :). din moment ce presupun ca inca nu a venit comanda, inseamna ca nu ai trimis-o cum trebuie ( mi s-a intamplat si mie ) deci ar trebui sa o mai faci inca o data duminica asta. este un calendar cu duminicile rezervate comenzilor normale. sper ca ti-am fost de folos :*

| Alexis_3326 a răspuns:

Comanda express livrare in 3 zile comanda normala mai mult de 3 zile.nu stiu exact cat ca eu d 6 ani dau numai expresswinking