| EllaMihaela a întrebat:

Am primit de la MyBRDSMS un mesaj precum ca::: contul C1 a fost debitat cu 42008.00 RON.
Mentionez ca nu am card la BRD.
Nu am avut niciodată treaba cu BRD.
Si nici nu am facut vreodata rate la ceva sau sa fac imprumut de bani.
Nu am nici macar abonament la tel.
Tot ce am cumparat am luat cu banii jos si am platit cu cardul BCR atât.

Ce vrea sa zica?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai cont la BRD, nu ai nici o treabă cu ei.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Totuși să suni la BRD. Să nu se întâmple cumva ca cineva să se folosească de identitatea ta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

E scam. Sterge-l si nu iti fa griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva a dat numarul gresit cand si a facut contul =) sau au gresit cei de la banca

| Demidol a răspuns:

Au gresit numarul cand au trimis notificarea.