| Dgh555 a întrebat:

Bună. Am rate cu cardul de credit si nu mai am bani pe el, dar mai am rate de platit.( am consumat limita ) Pot depune eu bani pe acel card ca sa mi platesc ratele?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poti platii daca depui bani in cont, sau poti platii cash din mana, direct in contul respectiv, dar trebuie sa platesti banii inainte de ziua scadenta cu 2-3 zile ca ei sa aiba timp sa posteze plata facuta.

| Dgh555 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc ...prima data am inteles de la o persoana ca nu pot sa depasesc limita cardului si nu pot platii. Deci este ok, pot depune pe card alti bani.

| Dgh555 explică (pentru Violleta2022):

Limita cardului este de 4 000 lei, iar eu am de ex de platit 5000lei.

| Xslider a răspuns:

Normal ca poți. Mergi la banca de unde ai tu cardul si au bancomate unde poți depune numerar