| anonim_4396 a întrebat:

am card de alucatii BCR si azi am fost sa vad cati bani am pe el. Eu cand am scos ultima data banii de pe card miau ramas 7 lei. Acum am vazut ca nu mai am niciun ban pe card, nici macar aia 7 lei. Cand baga banii pe card nu stiti? Oricum daca nu ii baga luni le fac un scandal monstru la toapele alea de la ghiseu care te trateaza cu scarba de parca esti om al strazii. Voua vi s-a intamplat vreodata asa ceva? Nu stiti ce e de facut? Si app, as vrea sa imi retrag cardul si sa imi aduca alocatia postasul. Se poate?
Mai trebuie platit ceva? Multumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca gresesti, banca pune banii pe card atunci cand ii primeste de la stat. Daca renunti la card nu o sa poti primi tu alocatia, o sa o primeasca unul dintre parintii si daca ei nu pot, atunci o sa trebuiasca sa faca o procura speciala la un notar public, care costa cca 40-50 lei, prin care imputernicesc un alt major sa primeasca alocatia. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am primit un card bcr maestro am bani peel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copii facut pentru alocatierolling on the floor))))))