| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

Am primit msg de la cosmote "pentru ca esti abonat cosmote pentru primul abonament de date cosmote 3G activat pana la 15.08.2010 pentru 24 de luni nu platesti primele 2 luni " explicati-mi mai bine va rog big grin. dau funda :*

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Multumeste te cu ce ai. lasa-i sa faca reclama [ si eu am primit mes]. te incarca la factura de nu stii ce sa faci. si apoi e pe 2 ani. daca ti dai accept 2 ani platesti si abonament de internet /.

| Liviu a răspuns:

Si eu l-am primit.
L-am ignorat
Ca pe orce mesaj inutil care il trimit majoritatea Firmelor de telefonie
Publicitate inutilalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data iti faci abonament de date ( internet ) pana la data aia, nu platesti primele 2 luni (din 24)