| undemergi a întrebat:

am si eu o intrebare. la nu abonament cosmote xs, cat platesti pentru internet? Sau daca nu ai activat internetu cat platesti cost suplimentar? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| iubitorcanar a răspuns:

La un abonament Cosmote XS, platesti 6, 2 euro/luna si primesti deja Internet 10 MB. Daca depasesti cei 10 MB, trebuie sa platesti un plus de 0, 062 Euro/MB. Daca nu ai optiunea si vrei sa-ti activezi extraoptiunea Internet Mobil, trebuie sa platesti 2, 48 Euro/luna.
Sper ca te-a ajutat.

1 răspuns: