| anonim_4396 a întrebat:

Am pus ieri 300 lei pe portugalia in meciul cu franta. A dat gol portugalia in prelungiri.iar cei de la pariuri (fortuna) mi au spus ca e pierdut pt ca nu a fost gol in primele 90 de minute. E posibil asa ceva? Tot a castigat portugalia oricum. Cum naiba sa fie necastigator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, asa e mereu. Primele 90 minute conteaza. Daca voiai sa pui 300 lei ca Portugalia va castiga trofeul luai CMMDP 1, sau cum e la Fortuna. 1 solist se rezuma doar la timpul regulamentar, fara prelungiri.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil, conform Regulilor de pariere a Fortuna, citez:
"Toate tipurile de pariuri pe meciurile de fotbal vor fi considerate în primele 90 de minute de joc (inclusiv orice timp suplimentar) doar dacă se menționează altfel pe website. Dacă
un meci început este abandonat înainte de expirarea timpului regulamentar (90 de minute plus timpul adiţional dictat de cel de-al patrulea oficial), prin decizia arbitrului, vor fi valabile numai pariurile care pot fi decise la momentul la care meciul a fost abandonat. Orice alte pariuri vor fi nule.
O eventuală reprogramare a evenimentului respectiv poate constitui un nou eveniment, ce va fi adăugat ca atare în ofertă."
Inainte de a juca la pariuri este bine sa citesti regulamentul casei de pariuri, spre nu a avea surprize neplacute.

| MunteSSi a răspuns:

E lost...