| VictorashM a întrebat:

Am realizat un proiect care presupune sustinerea elevilor ce doresc sa invete dar nu au sprijin financiar, as putea vinde undeva acest proiect?

5 răspunsuri:
| Cezar2009 a răspuns:

In scop umanitar poti lansa acest proiect gratuit happy, ce spui?

| Cezar2009 a răspuns:

Poti aborda in scop financiar proiectele europene...
Http://acces-investments.eu/contact/

| Cezar2009 a răspuns:

Ocupa-te de proiecte europe si vei fi avea surpriza sa vezi cat roamani cauta asa ceva...

| Cezar2009 a răspuns:

Prima mea propunere iti garanteaza succesul in cea de-a doua happy happy

| mihaineacsu a răspuns:

Sa il vinzi..nu prea. Ai putea sa faci un parteneriat cu Consiliul National al Elevilor