| ramona80 a întrebat:

Buna,unde as putea posta un anunt despre un copilas bolnav care trebuie operat in Germania la o clinica de cardiologie si are nevoie de sprijin financiar urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| s3v3n7 a răspuns:

Eu zic sa incerci pe Facebook, acolo ai cele mai multe sanse sa vada multe persoane care chiar vor fi interesate.
Mult succes si sper sa nu fie o gluma...

| ramona80 explică (pentru s3v3n7):

Este postat pe facebook.
Multumesc si din pacate nu este o gluma.

| atraiptatipovestiviata a răspuns:

Nu stiu daca am voie sa dau link-uri, dar in cazul acesta merita. Incearca sa distribui pe facebook si roaga sa distribuie mai departe.(in cazul in care ai cont). Eventual pune si o poza si cateva detalii. Alta idee nu am acum! Mult succes! Sper sa se faca bine pana la urma sad

| ramona80 explică (pentru atraiptatipovestiviata):

Multumesc pentru raspuns, pe facebook este deja postat, ma gandeam ca ar fi bine sa apara si undeva pe google dar nu stiu cum.
Multumesc.

| ramona80 explică:

Ar fi bine daca ar aparea si pe google undeva, nu stiu unde trebuie facut un anunt care apare si pe google.
Pe facebook deja este postat.
Multumesc pentru raspunsuri.
Din pacate nu este o gluma, pe facebook sub numele de Andreas Ciubotaru este postat anuntul, el fiind tatal copilului bolnavior.