| deew_7912 a întrebat:

Am reusit sa "ma angajez" la avon pentru a face promotii, dar as dori sa mai impart pliante sau promotii de genul avon care se platesc pe ora. Daca stiti va rog raspundeti.Sunt din Constanta.

8 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Ce promotii sa faci?, nu inteleg. ca ce te-ai angajat?

| deew_7912 explică (pentru Reek54):

M-am angajat ca promoter.

| Reek54 a răspuns (pentru deew_7912):

Adica reprezentant?

| deew_7912 explică (pentru Reek54):

Nu,promoter.

| Reek54 a răspuns (pentru deew_7912):

Am inteles, daca gasesti ceva de genul cu impartirea pliantelor sa ma anunti si pe mine, sunt interesat.

| IoanaCerin a răspuns:

Mai bine le imparti tu, iesi mai ieftin si esti sigura ca au ajuns la posibilii clienti. Fa-ti si un cont de FB pentru treaba asta si asa iti faci publicitate. Pune la anunturi gratuite oferta ta si mai castigi si de aici clienti. Spor!

| deew_7912 explică (pentru IoanaCerin):

Nu inteleg ce vrei sa spui.Eu vreau sa impart pliante de la anumite firme si sa fiu platita pentru asta.

| IoanaCerin a răspuns:

Pardon, am crezut ca te-ai angajat ca reprezentant la Avon. Bafta la impartit pliante atunci!