| raul123456789 a întrebat:

Salut.As dori sa impart pliante prin oras dar nu stiu unde pot merge sa ma angajez. Daca stiti unde as putea gasi un loc va rog frumos sa imi spuneti.Sunt din Baia Mare si am 15 ani.Multumesc

3 răspunsuri:
| Daniela1Laur a răspuns:

Pe pliantele de la Kaufland de exemplu gasesti de obiceei un anunt pe ultima pagina, in care cer tineri cu timp liber...etc.in care e si un nr de telefon la care te pozti angaja!

| Madalina_6334 a răspuns:

Du`te si intreaba la Vodafone:p da stiam ca trebuie sa ai peste 16 ani.

| deeutzatrista a răspuns:

Si eu vreau sa impart pliante prin baia sprie dar nu stiu de unde sa fac rost:d