| alecssutzu a întrebat:

Am si eu nevoie de niste bani... su nu am nici o idee cum sa fac rost de ei am 17 ani si m-as si angaja dar nu stiu unde... daca ma puteti ajuta cu niste ideei multumesc!

Răspuns Câştigător
| StiuCeSpun a răspuns:

Iti propun adf.ly, de ce? Pentru ca adf.ly este un sistem sigur, cat timp respecti regulamentul esti platit. Cauta dovezi de plata pe google daca nu ma crezi.
Cum faci bani cu adf.ly? Pai adf.ly este un serviciu cu ajutorul caruia scurtezi linkuri si primesti bani de fiercare data cand cineva da click pe el. Daca ai un blog sau site si mai bine, pui reclame de la adf.ly si iei bani pentru vizitatori. Poti castiga pana la 5 dolari /1000 views. Poti posta linkuri de download scurtate cu adf.ly pe forumuri in descrierea la un video pe youtube pe site-uri gen yahooanswer peste tot.Pentru inceput iti trebuie o adresa de mail valida, plata se face prin paypal sau alertpay ...nu este necesar decat la retragerea banilor cont de paypal sau alertpay.Inscrie`te aici: http://adf.ly/? id=997676. Daca te-ai inscris pe linkul dat si vrei sa te ti de treaba sau ai intrebari da add la banionline50@yahoo.com si iti arat mai multe metode.

3 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Poti sa faci ceva bani online pana gasesti de munca in viata reala: http://www.bani-net-azi.ro/

| Exposito1 a răspuns:

In ce oras stai? Du-te la magazinele mari gen ( altex, domo )... si intreaba daca nu au nevoie de oameni pentru impartit pliante