| Razzvan1612 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un canal de YouTube cu 151 abonati. Totul a mers cum trebuie dar de doua zile postez am putine vizualizari si nu mai cresc abonatii.Ce trebuie sa fac?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ceea ce postezi nu iese in evidenta fata de postarile altora.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa continui sa postezi. Constant.

| KovacsB a răspuns:

Poate a inceput prostimea sa se uite mai putin la YT.

| BobTheCat a răspuns:

Inainte de toate, vreau sa mentionez faptul ca nu am experienta in acest domeniu. Totusi, din cate am vazut, e o idee buna sa ai un program regulat, pentru a multumi algoritmul. In plus, ai putea trage un ochi si la ce este in trend, pentru a obtine mai multe vizualizari. Un alt pont ar fi sa incerci sa faci niste thumbnail-uri cat mai atractive si sa folosesti titluri clare, care rezuma clipul destul de bine.

| DrMihailoviciS a răspuns:

Posteaza in continuare, realizeaza videoclipuri atragatoare si de calitate!

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Sa pui content de calitate(FUNDA?)

| Capybaraîndepresie321 a răspuns:

Trebuie sa continui să postezi și să încerci să progresezi sau încearcă să faci alte tipuri de videoclipuri

| DeepLight a răspuns:

Poate daca iti vei mai diversifica continutul vei putea atrage mai multi oameni care se vor uita la videoclipurile postate de tine si se vor abona