| RaLuCa23 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Sunt in Italia si vreau sa trimit niste bani in Romania dar nu am acte! Pot sa trimit si asa? Am doar codice fiscale! Se poate trimite? prin western union

Răspuns Câştigător
| Bobby87 a răspuns:

Ce fel de acte iti trebuie? daca ai buletin de Romania poti trimite bani de oriunde in UE.nu iti trebuie nici un fel de adresa. Prin western union banii vor ajunge in cel mult 15 min la persoana care trebuie sa primeasca. Daca acea persoana nu primeste tu ai termen 24 ore sa te prezinti la agentia respectiva pentru a-ti primi banii inapoi, fara comisionul pe care l-ai platit deja.Eu asa procedez de aici din Germania.Succes!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Se pune problema spaţiului locativ în caz de retur. Apelează la un prieten care are viză.