| horansgang a întrebat:

Am un card de bonuri de masa si am facut tot ce trebuie la el, dar nu merge sa il activez. Pe aplicatie scrie ca sa scriu numarul de activare din 6 cifre de pe scrisoarea de insotire a cardului, dar pe scrisoarea de insotire sunt doar 5 cifre si nu merge nicidecum sa il activez.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Pe scrisoarea aia ai și niște adrese și numere de telefon de contact. Apelează la acelea, nu la TPU pentru un răspuns avizat și uitil!