| WW2K18 a întrebat:

Salutare,tocmai ce mi-a venit cardul de la brd de debit, intrebarea este cum il activez? Stiu ca trebuie sa dai un sms cu ultimele 4 cifre ale cardului+ ultimele 4 ale CNP-ului si mai spunea ceva de un mesaj care o sa-mi vina la activare.
Deci dupa ce fac rost de codul pin ma duc la orice ATM si dau,, activare card"?
Si ce puteti sa-mi spuneti despre BRD?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se activeaza cand il bagi in bancomat prima data. Poti schimba pinul primit de la ei cu altul dorit de tine. Prima data gratuit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci la ei la Brd si ti l activeaza fetele alea.