| 11george11 a întrebat:

Am un card de credit Cec bank cum pot verifica cati bani mai am pe el? pot sa verific pe site-ul lor?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti verifica doar daca ai activata optiunea de Internet Banking.
De asemenea poti verifica la un bancomat CEC Bank.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la ei si iti activezi serviciul online banking

| HowdidIgethere a răspuns:

In general faci card la o banca din apropiere, pe unde poti trece. Nu recomand nici un fel de operatiuni online. Doar daca ai in mod constant sume mici pe card. Se spunea ca au fost niste programe de furat parole pe reclamele de pe yahoo.

| D4lid4 a răspuns:

Daca esti titularul contractului de card atunci poti suna la relatii clienti, trebuie sa ai un numar pe undeva si pe baza datelor personale, iti vor spune tot ceea ce ai nevoie. Sau alta varianta ar fi sa iti faci internet banking, dar e posibil sa platesti o taxa lunara. Eu zic ca ti-e mai la indemana acum sa suni la Relatii Clienti. O zi buna!

| Toader_Nicoleta_1988 a răspuns:

Cati bani am in cont