| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,am facut un cont pe paypal si nu ma lasa sa il verific, am pus numarul de card si imi zice asta cand ii dau verify:This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.De ce ce se intampla nu accepta banca sau trebuie sa am bani pe el?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Trebuie sa ai vreo 10 lei pe el ca sa poata face tranzactia de verificare.

| adrianbestboy98 explică (pentru Abh):

Deci de asta nu il accepta

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

De aia nu il accepta.

| adrianbestboy98 explică (pentru Abh):

Cam 1,5 euro trebuie sa am pe el

Abh
| Abh a răspuns:

Eu zic sa pui cat ti-am zis eu, 10 lei, pentru ca mai exista si taxe acolo. Pune fix 1.5 euro si vei primi aceeasi eroare.

Pustiul asta titigreaca crede ca va castiga un tricou spamand, n-a citit regulamentul. Dar e apreciabil efortul.

| adrianbestboy98 explică:

Te bagi si tu doar ca sa te afli in treaba