| Andrew1Me a întrebat:

Am un card de la Banca Transilvania Visa Electron, pot scoate bani si de la alte bancomate in afara de cele de la Banca Transilvania? Daca da, cat e comisionul?

Răspuns Câştigător
| spiridusuanonim a răspuns:

Da se poate și comisionul digeră de la o banca la alta din câte știu dacă vrei sa scoți chitanța îți ia 0, 30 de bani și comisionul pentru ca scoți banii difera de.suma care vrei sa o extragi

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti scoate de la orice bancomat insa comisioanele vor fi mult mai mari. Le gasesti scrise undeva pe site ul bancii

| spiridusuanonim a răspuns:

Îmi cer scuze pentru greșelile gramaticale, dar scriu de pe telefon