| crytical a întrebat:

Am un card pe care primeam bursa de la facultate, vreau sa pun niste bani pe el sa pariez online, intrebare e, imi ia din banii pe care ii pun? Ca am inteles ca trebuie sa platesc o anumita suma pe luna daca am un card, gen 2 lei, sau ceva de genu, care poate sa imi explice?

1 răspuns:
| AH5 a răspuns:

Bineinteles ca iti extrage doar nu-i free.
Daca pariezi si pierzi iti ia suma care ai pus-o tu in pariu daca castigi normal si de drept ar trebui sa iti transfere pe card. Ai grija unde pariezi.
Eu mi-am cumparat in IMVU acum vreun an juma o abilitate cu 15 dolari "am folosit tot cardul de la scoala" " ti-am dat un exemplu" iti extrage pe loc.