| Tmariaaa18 a întrebat:

Am un cod de scoaterea banilor. Este de 11 cifre, de unde se pot scoate? Banii sunt trimiși din Suedia iar persoana respectivă i-a trimis de la poștă. Nu merg scoși de la poștă și nici de la CEC, am încercat!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil ti-au fost trimis printr-o firma de transfer rapid, gen MoneyGram.
Intreaba trimitatorul cum ti-a trimis banii si de unde ii poti ridica.

| Tmariaaa18 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc! Când s-a dus de i-a trimis, cei de la poștă nu i-au spus nimic, oricum mulțumesc, am rezolvat. Au fost trimiși prin Ria, în caz de mai are nevoie cineva de această informație.

| Sophieka a răspuns:

Posibil sa fie la Western Union sau Moneygram.

La noi la poste exista sau cel putin in trecut aveau optiunea de Western Union sa ii ridici de acolo...De ce nu intrebi persoana prin ce ti i-a trimis?

| ioana748 a răspuns:

O poza de pe formularul de transfer poate v ar fi de folos.