| izabela678 a întrebat:

Am un credit ipotecar si sunt in imposobilitatea de a-mi achita ratele (venitul meu este de 1500 lei iar rata a ajuns la 2000 lei ) a facut reesalonare si o perioada de gratie de 2 ani.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| RDKV a răspuns:

Iti recomand o afacere MLM...se castiga destul de bine

| unknownn a răspuns:

Pacat ca nu te-ai uitat la Diaconescu prin Ianuarie-Februarie cand era cu plansele alea, de venea acolo un "specialist" bancar, iti dadea ala lectii ce trebuie sa faci.

| mixxjim a răspuns:

Daca este pentru casa, ai putea incerca sa inchiriezi casa respectiva si tu sa te muti cu parintii sau vreo ruda sau vreo prietena undeva, sa platesti mai putin si diferenta o ai de ajutor la platit rata. sau incerci sa vinzi cu preluarea contractului, dar daca e casa si ai cumparat in perioada aceea de maxim varf la preturi e foarte greu...

| rutanklan a răspuns:

Nu mai plati.