| DyaNa1337 a întrebat:

Am un document word cu un total de 60 de pagini numerotate cu page number, insa pe la jumatatea documentului cand dau scroll pe la pagina 32-33 daca dau putin mai jos incepe sa numeroteze din nou pagina cu 1, 2. si tot asa, de ce oare? de ce nu se continua cu 34, 35 etc. de ce se repeta, ce are? :

3 răspunsuri:
| FlorinM28 a răspuns:

E ceva setare de word. Incearca sa copiezi totul intr-un nou doc word. Daca nu merge da-mi add pe mess florinm2all si te ajut

| GigiManivela a răspuns:

Aaa, asa face? BLASFEMIE!